Szupererő
Hála a „civil” kurázsinak, most már nem csak tüntetésekkel, sztrájkokkal, aláírásgyűjtésekkel, villámcsődülettel tudunk „harcolni” légből pottyant jogainkért, hanem az egyre szofisztikáltabb digitális herkentyűkkel is. Sőt, ez már nem is harc, hanem nyomozás. Nyomkövetés. Vigyázz, mert rajtad tartjuk szemünket! Be vagy kamerázva, mindent tudunk rólad. Sőt a feljelentő még jó szolgálatot is tesz a közösségnek. Kicsinálunk,…











