A kommunizmus áldozatainak emléknapjára
2000. június 13-án 20 óra 22 perckor szavazta meg az országgyűlés a kommunizmus áldozatainak emléknapjáról szóló határozati javaslatot. A javaslatot Horváth Béla kisgazda képviselő nyújtotta be, a bizottsági viták után pedig az Országgyűlés elé került. A vitában a szocialista és szabaddemokrata képviselők bírálták a javaslatot, mondván, nincs szükség emléknapra, az emlékezésnek van más módja is…











