Kérjük a Szentlelket, hogy nyissa ki a még bezárt ajtókat! – Leó pápa Regina Coeli imája
Ahol jelen van a Szentlélek, ott megvalósul a testvériség és mindenki a szeretet egyetlen nyelvén beszél. Isten, a szerető Atya Lelke egyesíti és összehangolja a különbözőségeket, megvalósítja a népek közötti békét – tanította Leó pápa Pünkösdvasárnap délben, a Regina Coeli elimádkozása előtt mondott beszédében. A Szentlélek ma is elkísér bennünket életünkben, megnyitja az Isten felé…











