Véget ért a kétnapos rendkívüli konzisztórium
XIV. Leó pápa június 26-án, péntek délelőtt nyitotta meg a bíborosok számára összehívott kétnapos rendkívüli konzisztóriumot, amelyen a világ minden tájáról érkezett 178 választó és nem választó bíboros vett részt. A bíborosok, közöttük Német László SVD bíboros, belgrádi érsek, négy ülésen elmélkedtek, imádkoztak és osztották meg gondolataikat. 2026. január 7-8 án már tartottak rendkívüli konzisztóriumot,…


