Leó pápa homíliája Karácsony napján: Mások törékenységének átérzéséből születik a béke
December 25-én Karácsony napján délelőtt tízkor Leó pápa szentmisét mutatott be a Szent Péter bazilikában Urunk születéséről. „Örömmel énekeljetek együtt!” (Iz 52,9) – kiáltja a béke hírnöke a város romjai közé érkezőknek, Noha lábaik porosak és sérültek, de mégis szépek, mert hosszú és göröngyös utakon át örömteli üzenetet hoztak, amelyben most minden újjászületik. Új nap…











